Презентація – це не про слайди

Презентація — це потужний маркетинговий інструмент. Це про рух до чітко поставленої мети: розповісти про себе, виділитися серед інших, залучити інвестиції, збільшити продажі, сформувати позитивний імідж і тому подібне.

За чотири роки я розробив 100500 презентацій. Створював як для малого бізнесу, так і для великих компаній та відомих спікерів. Наприклад, презентація для Харківського аеропорту літала на європейські форуми для залучення нових авіакомпаній.

Формула за допомогою якої створюю ефективні презентації:

1. Ціль

Якщо робити презентацію без чіткого розуміння навіщо, то ви просто зробите непотрібні слайди. Правильно поставлена мета може перетворити навіть нудний звіт в чітку стратегію.

2. Структура

Це шлях до поставленої цілі. Окреслити структуру важливо, щоб потім не дивуватися, чому тут зненацька виникла якась несподівана тема.

3. Текст

Має бути у світі читача, без води, правдивий та з користю. Потрібно пам’ятати — цікава не ваша компанія, а те, яку користь вона приносить.

4. Дизайн

Всі слова потрібно проілюструвати й закріпити фактами. Дизайн має бути чистим і зрозумілим. Людина сприймає інформацію візуально і потім вчитується в текст.

Ціль — структура — текст — дизайн. Все.


Поділитися:

Залишити відповідь