Цінність презентації

Розберемо наскільки цінна гарна презентація та як вона допомагає бізнесу. Презентація повинна продавати, допомагати людині переконатися, показати вашу експертність, навчати.

Продавати

В основному презентацію створюють, щоб продавати. І неважливо, що ви продаєте: продукти, послуги, ідею для інвестора. Презентація повинна бути продумана крок за кроком, щоб підвести людину до корисної для вас дії. Це те, заради чого ви робите презентацію. Скажіть прямо до якої дії ви хочете підвести людину: «Інвестуйте в нашу компанію!», «Поговорімо, як наша компанія допоможе вам». В залежності від цього потрібно підштовхнути до наступних дій: заповнити заявку, зателефонувати, написати і т.д..

Допомагати переконатися

Люди купують те, що, на їхню думку, принесе їм користь або позбавить від проблем. Завдання презентації — допомогти людині переконатися, що ваш продукт приносить йому користь. Ключове слово «переконатися»: не розповісти, показати, втюхати, а створити такі умови, в яких читач переконається сам.

Показати експертність

Так, бізнес продає і в лоб. Людині потрібен товар — вона буде його купувати. Якщо ви хочете більше продажів і впізнаваності — потрібно показати експертність, тому копайте глибоко. Гарна презентація будується на довірі, а довіра на правді. Експерт не боїться правди, а використовує її, як інструмент, щоб завойовувати довіру людей.

Навчати

Також, формат презентації добре підходить для інструкцій. Один слайд — одна дія. Навчальні презентації використовують школи, курси, компанії, для навчання співробітників і т.д.. Тому важливо чисто та без води донести думку.


Поділитися:

Залишити відповідь